Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

28.01.2020
Fira de Barcelona i GL Events signen un acord de col·laboració estratègica internacional
05.11.2019
Designing as a Sustainable Knowledge Hub
21.06.2019
El nou rànquing ICCA situa Barcelona en el primer lloc en nombre de delegats i quart en nombre de congressos internacionals

WHAT'S GOING ON

ON
FEB
2020

INTERNATIONAL MEETING - UPDATE IN ANTITHROMBOTIC TREATMENT - EUROIMAT 2020

04
MAR
2020

FINAT TECHNICAL SEMINAR 2020

04
MAR
2020

PRN 2020 Reward Trip Tropical

05
MAR
2020

HEALTHTECH SUMMIT 2020

05
MAR
2020

2nd GUNI INTERNATIONAL CONFERENCE ON SUSTAINABLE DEVELOPMENT GOALS AND HIGHER EDUCATION

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Carme Casanovas
Responsable de Promoció MICE Internacional
Escandinavia, Sud d'Europa, India, Israel i Japó
Tel.: +34 933 689 744
ccasanovas@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Trade fairs & statistics manager
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Web manager
Tel.: +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com