Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

20.03.2020
Informació Covid-19
28.01.2020
Fira de Barcelona i GL Events signen un acord de col·laboració estratègica internacional
05.11.2019
Designing as a Sustainable Knowledge Hub

WHAT'S GOING ON

07
MAI
2020

65th GENERAL CONVENTION OF THE EUROPEAN UNION OF ELECTRICAL WHOLESALERS - EUEW 2020

07
MAI
2020

VI SPORTS AND GLOBAL GOVERNANCE CONFERENCE / III CONGRESO DE LA ASOCIACIÓN LATINA DE FILOSOFÍA DEL DEPORTE - ALFID 2020

21
MAI
2020

XXXVI REUNIÓN ANUAL CÍRCULO DE ECONOMÍA - XXXVI REUNIÓ ANUAL CERCLE D'ECONOMIA

25
MAI
2020

CONGRESO EUROPEO DE SPORTS BUSINESS -SPORTBIZ EUROPE

26
MAI
2020

12th QUALITATIVE AND QUANTITATIVE METHODS IN LIBRARIES INTERNATIONAL CONFERENCE - QQML 2020

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Carme Casanovas
Responsable de Promoció MICE Internacional
Escandinavia, Sud d'Europa, India, Israel i Japó
Tel.: +34 933 689 744
ccasanovas@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Trade fairs & statistics manager
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Web manager
Tel.: +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com