Members login

Barcelona Turisme Convention Bureau

NEWS ROOM

21.06.2019
El nou rànquing ICCA situa Barcelona en el primer lloc en nombre de delegats i quart en nombre de congressos internacionals
24.01.2019
Barcelona Volunteer Day IMEX Las Vegas 2018
14.11.2018
Barcelona és la 4a Millor Ciutat del Món segons els lectors de Condé Nast Traveller 2018

WHAT'S GOING ON

22
SET
2019

SPS - SAFETY PHARMACOLOGY SOCIETY ANNUAL MEETING 2019

23
SET
2019

WORLD CONGRESS ON LASERS, OPTICS AND PHOTONICS

25
SET
2019

NUTRIENTS 2019 - NUTRITIONAL ADVANCES IN THE PREVENTION AND MANAGEMENT OF CHRONIC DISEASE

27
SET
2019

EUROPEAN SOCIETY FOR MEDICAL ONCOLOGY - ESMO 2019

04
OCT
2019

6th INTERNATIONAL HR CONFERENCE BARCELONA 2019

Equip BCB

A Barcelona Convention Bureau som experts en l'assessorament d'organització d'esdeveniments i congressos. El nostre equip de professionals altament qualificats, s'encarregarà de guiar-te al llarg dels diferents factors que intervenen en l'organització del teu esdeveniment o congrés. Aquest és l'equip que ho fa possible:

Christoph Tessmar
Director
Tel.: +34 933 689 720
ctessmar@barcelonaturisme.com
Noemí Rosell
Office Coordinator
Promoció MICE Internacional: Regne Unit, Sudest asiàtic i Austràlia
Tel.: +34 933 689 720
nrosell@barcelonaturisme.com
Ester Abajo
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 707
eabajo@barcelonaturisme.com
Anna Bueno
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 723
abueno@barcelonaturisme.com
Mònica García
Responsable Àrea Congressos
Tel: +34 933 689 724
monica.garcia@barcelonaturisme.com
Carme Casanovas
Responsable de Promoció MICE Internacional
Escandinavia, Sud d'Europa, India, Israel i Japó
Tel.: +34 933 689 744
ccasanovas@barcelonaturisme.com
Mònica Colomer
Trade fairs & statistics manager
Tel.: +34 933 689 738
mcolomer@barcelonaturisme.com
Cecile Dorian
Responsable de Promoció MICE Internacional
França, USA, Canadà i Afric a
Tel.: +34 933 689 748
cdorian@barcelonaturisme.com
Anna Orozco
Responsable de Promoció MICE Internacional
Alemanya, Àustria, Suïssa, Benelux, Europa de l'Est i Xina
Web manager
Tel.: +34 933 689 741
aorozco@barcelonaturisme.com